NEOX PacketRaven Çok Modlu Fiber TAP’ler

NEOX PacketRaven Çok Modlu Fiber TAP’ler

,

FPGA TABANLI AĞ TAP CİHAZI ARACILIĞIYLA TAM AĞ GÖRÜNÜRLÜĞÜ İÇİN GÜVENLİ AĞ ERİŞİMİ!

1G Ortam Dönüştürme ve Yenileme Özellikli

ÜRÜN HAKKINDA

Ortam dönüştürme ve yenileme özelliğine sahip Fiber TAP'ler, optik ve bakır tabanlı ağlarda ağ verilerinin güvenilir bir şekilde aktarılması için aktif ayırma öğeleridir. İzlenecek ve kesintiye uğramadan tüm veri trafiğini yönlendirecek fiber optik hatta bağlanır.

Yüksek güvenilirliği garanti eden yedek güç kaynaklarına sahiptir. Bir MAC veya IP adresleri yoktur, ancak OSI Katman 1 üzerinde çalışırlar ve bu nedenle gelişmiş ölçüm ekipmanı olmadan ağda tespit edilemezler. Böylelikle bilgisayar korsanlarının ve diğer saldırganların hiç şansı yoktur ve giden verilerin bütünlüğü bu dinleme yöntemi nedeniyle değişmeden kaldığından, TAP cihazları ağ adli bilişimi, güvenlik ve izleme alanlarında giderek daha fazla kullanılmaktadır.

Taşınabilir TAP olarak tasarlanmıştır, ancak 19” bir montaj kiti kullanılarak veri merkezlerine de kurulabilir ve 1G hızını destekler. PacketRaven Fiber TAP'leri ile risksiz kalıcı ağ erişimi elde edersiniz.

Ürün Özellikleri

ÖNE ÇIKAN HUSUSLAR
Güvenli, sağlam FPGA tabanlı tasarım
1000Base-SX - 1G ağ hızı desteği
SPAN bağlantı noktalarına alternatif – SPAN'lar tarafından atlanan FCS / CRC hatalı paketleri dahil trafiğin % 100'ünü yansıtır
Ağda görünmez, IP ve MAC adresi yok, hacklenemez
Paket kaybı yoktur
Yedekli 5V AC / DC güç kaynağı veya 12-48V DC voltaj ile besleme
Farklı bölme oranlarında mevcuttur - 50:50, 60:40, 70:30, 80:20, 90:10
Aktif ağ bağlantısını etkilemeden % 100 pasif, ek gecikme yok
Ayırma, toplama ve rejenerasyon modu desteği
DIP anahtar yardımıyla kolay yapılandırma
Galvanik izolasyon sayesinde % 100 reaksiyonsuz (veri diyotu işlevi)
Jumbo Frame desteği
Tak çalıştır
Almanya'da monte edildi, test edildi ve onaylandı
 
ARAYÜZ
1 LC Ağ Portları A & B ve Durum LED'leri 5 2x AC/DC-Güç (5V) LED
2 RJ45/SFP İzleme Portları A & B ve Durum LED'leri 6 TAP modu DIP anahtarı
3 Birleştirme LED'leri 7 5V AC/DC güç kaynağı yedek bağlantıları
4 12-48V DC-Güç Led 8 12-48V DC voltaj bağlantısı
 

TAP MODLARI

Birleştirme Modu,  Ayırma Modu, Rejenerasyon/SPAN Modu, Güvenli Mod

 

BÖLÜNME ORANLARI

ZAYIFLAMA DEĞERLERİ
BÖLÜNME ORANI 50:50 60:40 70:30
Çok modlu OM3, OM4, OM5 3.8 dB / 3.8 dB 2.8 dB / 4.8 dB 2.2 dB / 6.1 dB
BOYUT (ExBxD) / AĞIRLIK SERTİFİKALAR
10.50 cm x 3.60 cm x 16.40 cm /  1 kg CE, RoHS, (EN50126, EN50129, EN 50124-1, EN 50125-x, EN50121-x)
 

TAP MODELLERİ

ÜRÜN NO. ORTAM TÜRÜ FIBERTİPİ DALGA BOYU BÖLÜNME ORANI AĞ KONEKTÖRÜ İZLEME KONEKTÖRÜ
PRP-OM4-SLC-50 1000Base-SX 1G OM4** 850 nm 50:50 LC Çok modlu RJ45
PRP-OM4-SLC-60 1000Base-SX 1G OM4** 850 nm 60:40 LC Çok modlu RJ45
PRP-OM4-SLC-70 1000Base-SX 1G OM4** 850 nm 70:30 LC Çok modlu RJ45
PRP-OM4-SLS-50 1000Base-SX 1G OM4** 850 nm 50:50 LC Çok modlu SFP
PRP-OM4-SLS-60 1000Base-SX 1G OM4** 850 nm 60:40 LC Çok modlu SFP
PRP-OM4-SLS-70 1000Base-SX 1G OM4** 850 nm 70:30 LC Çok modlu SFP
PRP-OM5-SLC-50 1000Base-SX 1G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 LC Çok modlu RJ45
PRP-OM5-SLC-60 1000Base-SX 1G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 LC Çok modlu RJ45
PRP-OM5-SLC-70 1000Base-SX 1G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 LC Çok modlu RJ45
PRP-OM5-SLS-50 1000Base-SX 1G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 LC Çok modlu SFP
PRP-OM5-SLS-60 1000Base-SX 1G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 LC Çok modlu SFP
PRP-OM5-SLS-70 1000Base-SX 1G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 LC Çok modlu SFP

** OM4 fiber tipi için tüm TAP'ler ayrıca OM3 Uyumludur!

ÜRÜN NO. AKSESUARLAR
PRP-1U3 3 TAP için sunucu raf montaj çerçevesi
PRP-1U3-BP Montaj çerçevesi için boş plaka
Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.