Farkındalık Eğitimleri

FE-01

Herkes İçin Kişisel Bilgisayar ve İnternet Güvenliği Eğitimi

Ulusal siber güvenliğin sağlanması, bilişim suçlarının ve suistimallerinin önlenmesi için kullanıcıların bilinçlenmesi ve bu alanda eğitilmesi çok önemlidir.  Kişisel bilgisayar ve internet güvenliği konusunda bilgilenmek ve bilinçlenmek isteyen herkes katılabilir.

FE-02

Avukatlar ve Hukukçular İçin Adli Bilişim Eğitimi

Bilişim suçlarında olaya müdahale ve delillerin toplanması aşamalarında müdafi açısından dikkat edilmesi gereken hususları öğrenmek isteyen tüm avukat ve bilişim hukukuna ilgi duyan hukukçularımızı bu eğitimimize davet ediyoruz.

FE-03

İç Denetçiler İçin Adli Bilişim Eğitimi

Özellikle kurum ve kuruluşların iç denetim (audit), teftiş ve soruşturma bölümlerinde çalışan personele yönelik hazırlanmış olan bu eğitimde; adli bilişimde kullanılan çeşitli teknik inceleme ve analiz yöntemleri uygulamalı olarak gösterilmektedir. 

FE-04

Beden Dili, Mülakat ve Soruşturma Teknikleri Eğitimi

Her suçlu yakalanmamak için yalan söyler ve delilleri gizlemeye çalışır. Ancak, şüphelilerle yapılan mülakatlarda bazı teknikleri kullanmak gerekmektedir. Uzman eğitmenlerimizin verdiği bu keyifli eğitime ilgi duyan herkesi davet ediyoruz.

Eğitim Süresi: ( 1 ) gündür.

Eğitimin Hedef Kitlesi: Adli Bilişim uzmanları, bilirkişiler, SOME personeli, kolluk ve güvenlik personeli, IT yöneticileri, Denetçiler, Soruşturmacılar, Suiistimal inceleme uzmanları, Bilişim hukukçuları, Avukatlar, Öğrenciler, Adli Bilişime ilgi duyanlar.

Bireysel veya Kurumsal başvurularınızı yukarıdaki butonlardan yapabilir, bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.