Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

DIFOSE bilişim ve teknoloji dünyasında büyük bir ihtiyaç olan siber olaylara müdahale, bilişim suistimali incelemesi, veri inceleme ve analiz hizmetlerini müşterilerine uluslararası standartlarda  sunmak amacıyla kurulmuştur.

DIFOSE, siber olaylara müdahale, bilişim suistimali incelemesi, veri inceleme ve analiz hizmetleri alanında müşterisinin ihtiyacını karşılayan anahtar teslim projeler sunmaktadır. Bu kapsamda; ihtiyaç analizi, projelendirme, ürün ve sistem tedariki ve kurulumu, adli bilişim ve veri kurtarma laboratuvarı kurulumu, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu çözümleri sunarken kendisine verilen işi daima planlanan zamanda, tam ve eksiksiz olarak teslim etme ve müşterisinin güvenini her şeyin üzerinde tutma prensibiyle çalışmaktadır.

DIFOSE, bu hizmetlerini yıllarını kamu ve özel sektörde bilişim suçları, bilişim suistimalleri, adli bilişim ve bilişim güvenliğine adamış, uluslararası vaka tecrübesine sahip ve halen belirtilen bu alanlarda adli makamlarca da tanınan deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. DIFOSE uzmanları başta Türk Mahkemeleri olmak üzere, ABD, İngiltere ve Almanya mahkemelerinde de uzman sıfatıyla bilişim olayları, suistimalleri, adli bilişim ve bilişim güvenliği alanlarında uzman görüşü raporu sunmuştur.

DIFOSE, siber olaya müdahale, adli bilişim ve bilişim güvenliği hizmetlerini ABD’nin New York kentinde bulunan iş ortağı Cyber Diligence Inc. ile beraber uluslararası standartlarda ve global olarak sunmaktadır. DIFOSE ve Cyber Diligence Inc. bünyesinde aynı standartlara sahip adli bilişim ve veri kurtarma laboratuvarları bulunmaktadır. Bu sayede DIFOSE ve Cyber Diligence Inc.  ekipleri dünya çapında bilinen pek çok siber olaya beraber müdahale ederek ortak çalışmalar yürütebilmektedir.


Geçmişten Günümüze DIFOSE

2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013