Yazılım Eğitimleri

YE-01

Forensic Explorer Eğitimi

Dünya genelinde veri kurtarma alanında tanınan GetData isimli firma tarafından geliştirilen ve başta ABD, İngiltere ve Avustralya güvenlik kurumları olmak üzere pek çok ülkede  kullanılan Forensic Explorer adli bilişim yazılımının eğitimi verilmektedir.

YE-02

X-Ways Forensics Eğitimi

Almanya menşeili X-Ways Forensics adli bilişim yazılımının eğitimi bu yazılımın geliştirilmesine de katkısı olmuş ve yıllarca X-Ways Forensics kullanmış uzmanı tarafından verilmektedir.

YE-03

HancomWith MD-Next ve MD-Red Eğitimi

Mobil cihaz adli incelemelerinde dünyada en yaygın kullanılan yazılım olan HancomWith MD-NEXT&MD-RED yazılımının eğitimi yıllarca kullanmış uzmanı tarafından örnek vaka ve kopyalar ile beraber verilmektedir.

YE-04

GoSecure ResponderPro Eğitimi

Bilgisayar ve sunucu adli incelemelerinde dünyada yaygın olarak kullanılan siber olaya müdahale, RAM imajı alma ve inceleme, zararlı yazılım inceleme yazılımının eğitimi bu alanda sertifikalı uzmanlar tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

YE-05

LiveAction OmniPeek Eğitimi

Ağ trafiğinin monitör edilmesi, kopyalanması, derinlemesine trafik analizi, uygulama analizi gibi çok önemli analizleri yapan bir adli bilişim yazılımdır. Eğitim laboratuvar ortamında bu alanda sertifikalı uzmanlar tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

YE-06

Dolphin DFL Data Recovery Eğitimi

Özellikle sorunlu ve hasarlı sabit disklerden veri kurtarmayı çok daha kolay bir hale getiren Dolphin DFL Data Recovery eğitimi laboratuvar ortamında sertifikalı uzmanlar tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitim Süresi: ( 5 ) gündür.

Eğitimin Hedef Kitlesi: Adli Bilişim uzmanları, bilirkişiler, SOME personeli, kolluk ve güvenlik personeli, IT yöneticileri, Denetçiler, Soruşturmacılar, Suistimal inceleme uzmanları, Bilişim hukukçuları, Avukatlar, Öğrenciler, Adli Bilişime ilgi duyanlar.

Bireysel veya Kurumsal başvurularınızı yukarıdaki butonlardan yapabilir, bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.