Yazılım Eğitimleri

YAZILIM EĞİTİMLERİMİZ

FromYETo01

Forensic Explorer Eğitimi

Dünya genelinde veri kurtarma alanında tanınan GetData isimli firma tarafından geliştirilen ve adli bilişim alanında kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde her geçen gün popülerliği artan başta ABD, İngiltere ve Avustralya güvenlik kurumları olmak üzere pek çok ülkede yoğun bir şekilde kullanılan Forensic Explorer adli bilişim yazılımının eğitimi tüm katılımcılara tahsis edilen bilgisayar, yazılım lisansı ve Türkçe eğitim kitabı ile beraber bire bir olarak verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün

FromYETo02

X-Ways Forensics Eğitimi

Almanya menşeili X-Ways Forensics adli bilişim yazılımının eğitimi bu yazılımın geliştirilmesine de katkısı olmuş ve yıllarca X-Ways Forensics kullanmış uzmanı tarafından verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün

FromYETo03

Oxygen Forensic Eğitimi

Mobil cihaz adli incelemelerinde dünyada en yaygın kullanılan yazılım olan Oxygen Forensic yazılımının eğitimi yıllarca Oxygen Forensic kullanmış uzmanı tarafından örnek vaka ve kopyalar ile beraber verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün

FromYETo04

Paraben Forensics

Bilgisayar ve mobil cihaz adli incelemelerinde dünyada yaygın olarak kullanılan
Paraben Forensics yazılımının eğitimi bu alanda sertifikalı uzmanlar tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün

FromYETo05

CounterTack ResponderPro

Bilgisayar ve sunucu adli incelemelerinde dünyada yaygın olarak kullanılan
siber olaya müdahale, RAM imajı alma ve inceleme, zararlı yazılım inceleme yazılımının eğitimi bu alanda sertifikalı uzmanlar tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün

FromYETo06

Savvius OmniPeek

Siber güvenliğin en önemli unsurlarından birisi de görünmez olanı görünebilir yapmak ve güvenliğini sağlamaktır. Bu bağlamda, Savvius OmniPeek ağ trafiğinin monitör edilmesi, kopyalanması, derinlemesine trafik analizi, uygulama analizi gibi çok önemli analizleri yapan bir adli bilişim yazılımdır. Eğitim laboratuvar ortamında bu alanda sertifikalı uzmanlar tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün

FromYETo07

Maltego XL

Maltego, ilişki analizi için grafikleri yönlendiren etkileşimli bir veri madenciliği aracıdır. Maltego, İnternet’te bulunan çeşitli kaynaklardan gelen bilgi parçaları arasındaki ilişkileri bulmak için çevrimiçi araştırmalarda kullanılır. Eğitim konunun uzmanları tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün

FromYETo08

X1 Social Discovery

X1 Social Discovery, sosyal paylaşım ağlarından ve internette veri toplamak ve bunlara ihtiyaç duyan herkes için endüstri lideri bir çözümdür. X1 Social Discovery, kapsamlı sosyal medya içeriğini ve web tabanlı veriyi tek bir kullanıcı arabirimine toplayarak hızlı analiz yapabiliyor. Eğitim konunun uzmanları tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

Eğitim Süresi: (3) Gün