İnsan Kaynakları

DIFOSE, sürekli kendini yenileyen, öz güveni yüksek, analitik düşünebilen, proaktif ve nitelikli çalışanlarıyla hizmet kalitesini ve müşterisinin güvenini daima en önde tutan Türkiye’deki adli bilişim sektörünün lider şirketidir. Ayrıca, adli bilişim alanındaki profesyönel hizmetlerini 13 farklı ülkede başarı ile sunan tek Türk adli bilişim şirketidir.

Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ve kariyer geliştirme fırsatları oluşturmak bizim için çok değerli ve önemlidir. Bu nedenle;insan kaynaklarını şirketimiz hedefleri doğrultusunda en etkin ve verimli bir şekilde kullanarak, şirketimizin mevcut ve gelecek projelerini yönetecek takım arkadaşlarını bulmak ve  yetiştirmek istiyoruz.

DIFOSE ailesi olarak:

  • Müşterilerimize daima yüksek kalitede hizmet verebilmek amacıyla büyüyoruz ve gelişiyoruz.
  • İş hayatında değişimin ve gelişimin sürekliliğine inanıyoruz.
  • Hepimiz aynı ekibin parçasıyız, yardımlaşma ve paylaşmayı takım ruhu içerisinde yaparız.
  • Başarmak için çalışır, tecrübe ve deneyimlerimizi aramıza yeni katılanlarla paylaşırız.
  • Karşılıklı güvene dayalı iş yaparız ve bu nedenle müşterimizin bize olan güveni her şeyin üzerindedir.
  • Prensip sahibiyiz ve prensiplerimizden asla ödün vermeyiz.
  • İşimizi bilim ve fenne uygun olarak ve tarafsızca yerine getiririz.

 

Bu nedenlerle DIFOSE, sahip olduğu hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak ve sektöründeki liderliğini korumak amacıyla; araştırma ruhu taşıyan, hevesli, enerjik, kendini ve işini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, sabırlı, yeniliklere ve değişimlere açık, DIFOSE prensiplerini ve değerlerini benimseyip onları yaşatacak gençlere ihtiyaç duymaktadır.

Firmamızda açık pozisyon olması durumunda anında haberdar olmak için bizleri Web sitemizden  ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Firmamızın staj alımları, eğitimleri ve daha fazlasından anında haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.