DIFOSE ChS – Şarj Donanım ve Aparatları Seti

DIFOSE ChS – Şarj Donanım ve Aparatları Seti

, ,

DIFOSE Şarj Donanım ve Aparatları Seti

Siber olaya müdahale esnasında en büyük problemlerden birisi, mobil cihazlara ait verilere erişerek verilerin sorunsuz bir şekilde kopyalanmasıdır. İşlem esnasında mobil cihazların şarj ihtiyacı ortaya çıktığı gibi veri aktarımında da ihtiyacı karşılayabilecek donanım ve aparatların tedariki gerekmektedir.

DIFOSE Charge Seti çeşitli mobil cihazların şarj edilmesi için gereken donanım, adaptör ve kablolardan oluşmaktadır. Siber olaya ilk müdahale ekipleri ve adli bilişim uzmanlarının olay yerinde sorunsuzca kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri

İDEAL ÇÖZÜM

DIFOSE Charge Seti, mobil adli bilişim olaylarına müdahale ederken çeşitli marka ve model mobil cihazlarda karşılaşılabilecek şarj ihtiyacının giderilmesi, cihazların bilgisayar bağlantısının yapılabilmesi amacıyla tasarlanmış adaptör ve kablo setinden oluşan bir çözümdür. En sık karşılaşılan mobil

ÖZEL TASARIM

DIFOSE Charge Seti  uzun yıllar mobil adli bilişim ve alanında çalışmış uzmanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile hazırlanmış bir settir. Kullanıcıların sahada mobil cihazlara müdahale ederken en büyük yardımcısı olması için tasarlanmıştır.

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.

Donanımlar

Yazılımlar