Portfolios - X1 SOCIAL DISCOVERY

X1 SOCIAL DISCOVERY

,

ÜRÜN HAKKINDA

X1 Social Discovery™, sektörün öncüsü olan çözümdür. Güvenlik güçleri veya hukuk müşavirleri sosyal ağlardan veri  toplamak ve bunlarda arama yapmak için tercih ederler.

Sektörde Benzersiz

X1 Social Discovery, kapsamlı sosyal medya içeriğini ve internet tabanlı verileri tek bir  kullanıcı arabirimine toplar. Diğer rekabetçi çözümler dar kapsamlı olarak - her biri için  ayrı bir uygulama şeklinde - tek bir sosyal ağa odaklanır ve toplanan tüm verileri tek bir  arabirime toplama becerisine sahip değildir. X1 Social Discovery, toplanan tüm verilerin  tek bir yerde analiz edilmesine olanak tanır ve sosyal ağlardan, web sitelerinden ve web  postasındaki meta verilerden  içeriğe kadar her filtrelemeyi destekler.

X1 Social Discovery, önde gelen sosyal medya ağ sitelerinden, web sitelerinden ve e-postalardan gelen sosyal medya içeriğini incelemek üzere tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri

ÖNEMLİ AVANTAJLAR

 • Kritik meta verileri korur
 • Otomatik toplamayla para ve zamandan tasarruf edin.
 • Toplanan veriler için tek kullanıcı arayüzü
 • X1'in patentli "Fast-As-You-Type" teknolojisi
 • Birden fazla hesabı aynı anda izleyin.
 • Birden çok formata aktarın.
 • Mahkemelerce kabul görür.

KOLEKSİYONLAR

Veriler, sosyal medya akışlarından, bağlantılı içerikten, web sitelerinden, API'ler, web posta konektörleri ve doğrudan web gezintisi aracılığıyla toplanır ve dizine eklenir. X1 Social Discovery, birden çok kaynaktan alınan verileri gerçek zamanlı olarak, yüksek oranda ölçeklendirebilir ve vaka merkezli bir şekilde toplar.

DOĞRULAMA

Tek tek öğelerin MD5 hash değerleri, yakalandıktan sonra hesaplanır ve dışa aktarma yoluyla korunur. Otomatik günlük kaydı ve rapor oluşturulur. Sosyal medya ve web akışlarına özgü anahtar meta veriler, yayıncılar tarafından sağlanan API'lerle derin entegrasyon yoluyla yakalanır. Bu meta veriler, gözetim zincirinin oluşturulması için önemlidir ve ayrıca kimlik doğrulaması ile ilgili önemli kanıtlar sağlar.

ARAMA

Tek bir arayüzde birden çok hesap, sosyal medya akışı ve web sitesinde geniş, birleşik aramalar gerçekleştirilebilir. Bağlı içerik, tek bir kullanıcı arayüzünde patentli X1 teknolojisi yoluyla otomatik olarak indekslenir ve aranır. Sonuçlar sıralama, etiketleme ve dışa aktarma için bir araya getirilir.

ÜRETİM

Toplamadan üretime kadar veriler aranabilir bir yerel biçimde korunur; Hiyerarşik yapı korunurken toplanan e-postalar PST biçiminde iletilir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • Windows 10 (yalnızca 64 bit)
 • Bellek 16 GB RAM (minimum)
 • Disk Yükleme Alanı: 200MB
 • Disk Kutusu Depolama: 100 GB (minimum), 1 TB Sabit Sürücü (önerilir)
 • Internet Explorer 11, Microsoft .NET Framework 4.5.2 veya üzeri, Windows Media Player

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.

Donanımlar

Yazılımlar