Portfolios - Social Links OSINT Çözümleri

Social Links OSINT Çözümleri

SOCIAL LINKS

Social Links, global bir açık kaynak istihbarat (OSINT) araçları üreten ABD’de konuşlu bir geliştiricidir. Social Links, yapay zeka teknolojisiyle destekli ürünlerinin sağladığı yeteneklerle araştırmacıları ve siber güvenlik ekiplerini desteklemeye devam etmektedir.

S&P 500 ve dünya çapında 50’den fazla ülkedeki kolluk kuvvetleri açık kaynak istihbaratı amacıyla Social Links çözümlerini kullanmaktadır.

Sosyal medya platformları, anlık mesajlaşma uygulamaları, blockchain, dark web ve daha birçok veri kaynağından elde ettiği büyük miktarlardaki verileri Social Links OSINT çözümleri grafiksel olarak araştırmacılara sunup vakalarını çözmelerine olanak sağlar.

Ürün Özellikleri

Ideal OSINT Çözümleri

SL Professional

Sosyal medya platformları, anlık mesajlaşma uygulamaları, blockchain ve dark web’ten elde ettiği açık kaynak bilgileriyle derinlemesine analiz imkânı sağlayan OSINT çözümüdür. Maltego veya i2. SL ile birlikte kullanılabilir.

Private Platform

Geniş özelleştirme ve arama metotlarıyla donatılmış, büyük işletmelerin kendi ağlarında (on-premise) kullanılmak üzere tasarlanmış platformdur.

SL API

Veri kaynaklarından OSINT elde etmek için API vasıtasıyla müşterilerin kendi platformlarına bağlanan veri çıkarım ve analiz aracıdır.

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.