Portfolios - R-STUDIO Technician

R-STUDIO Technician

,

ÜRÜN HAKKINDA

R-STUDIO Technician, şirket içinde, uzaktan veya yerinde gelişmiş veri kurtarma görevlerini gerçekleştiren teknik destek ekiplerine veya kişilere yönelik profesyonel lisanslı bir üründür.

R-Studio Technician, esneklik ve çok yönlülük için tasarlanmıştır, bu nedenle veri kurtarma teknisyenleriniz ister kendi makinelerinizde çalışıyor ister bir müşterinin bilgisayarına bakım yapıyor olsunlar birinci sınıf profesyonel veri kurtarma araçlarına sahiptir.

Güçlü veri kurtarma özelliklerine ek olarak, R-Studio Technician, özel tanımlı RAID yapılandırmalarına sahip esnek bir RAID yeniden yapılandırma modülüne, ağ üzerinden veri kurtarma desteğine ve güçlü bir metin/onaltılık düzenleyiciye sahiptir. Bu üstün özelliklerin her biri entegre edildiği için, R-Studio Technician gerçek hepsi bir arada veri kurtarma çözümüdür.

Ürün Özellikleri

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • R-Studio’yu alandaki herhangi bir bilgisayara veya müşterinizin bilgisayarına geçici olarak kurma ya da CD veya USB flash bellek sürücüsü (R-Studio Technician Portable) gibi çıkarılabilir bir cihazdan R-Studio çalıştırma hakları.
  • Başlatılamayan bir makineden acil veri kurtarma gerektiren durumlarda, R-Studio Technician Emergency'ı herhangi bir bilgisayarda, (Windows, Macintosh, Linux veya UNIX işletim sistemleri yüklü) çalıştırma hakları ve yeteneği . R-Studio Technician Emergency'nin GUI sürümü desteği ekran kartına göre farklılık gösterebilir.
  • Tüm Windows, Macintosh ve Linux sürümleri tek bir pakette. Her bir özel durumda kullanmanız gereken sürümü seçebilirsiniz.

NEDEN R-STUDIO TECHNICIAN?

Özellik / Lisans R-Studio Teknisyen Lisansı
Lisans Başına Kurulum Lisans başına bir ana kurulum; müşteri bilgisayarları veya lisans sahibine ait herhangi bir bilgisayar için sınırsız geçici kurulum
Üçüncü taraf cihazlara hizmet vermek Teknisyen lisansı, üçüncü taraf cihazların sunulmasına izin verir.
Ticari kullanım Teknisyen lisansı her türlü ticari kazanç için kullanılabilir.
R-Studio Emergency Herhangi bir bilgisayar; aktivasyon kodu gerekmez.
Forensic Mode R-Studio Technician, mahkeme duruşmalarında sunulabilecek bir adli inceleme raporu oluşturabilir.
Çoklu platform Windows, Mac OS, Linux sürümleri R-Studio Teknisyen Paketine dahildir. Ayrı lisans gerekmez.
Taşınabilir sürüm R-Studio Technician, çıkarılabilir bir cihaza kurulabilir; taşınabilir sürüm herhangi bir bilgisayardan çalıştırılabilir.
İnternet üzerinden veri kurtarma R-Studio Technician, internet veya yerel alan ağı üzerinden uzak bir bilgisayarda tüm veri kurtarma görevlerini gerçekleştirebilir.
Kararsız okuma yönetimi DeepSpar Disk Imager ile entegrasyona dayalı olarak ciddi sabit sürücü okuma dengesizliklerinin yönetimi. 
Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.