Portfolios - PARABEN E3:DS

PARABEN E3:DS

,

ÜRÜN AÇIKLAMASI

E3: DS  , gelişmiş bir mobil adli inceleme ve analiz sistemidir. E3: DS sistemi, tüm akıllı telefon türlerinden, cep telefonlarından ve GPS cihazlarından aşağıdaki çıkarım türlerini destekler.

 Desteklenen çıkarımlar:

  • Mantıksal çıkarım
  • Fiziksel çıkarım
  • Kilit ve şifre atlama
  • Dosya sistemi çıkarma
  • Bulut veri çıkarma
  • Chip Dump çıkarımı ve işlenmesi

Çıkarım seçeneklerine ek olarak E3: DS, uygulama verilerinin işlenmesi, arama ve indeksleme, verilerin OCR'si, görüntü işleme ve veri kurtarma dahil olmak üzere toplanan verilerin analizini destekler.

E3: DS sistemi ile binlerce cihaz desteklenmektedir ve NIST tarafından her laboratuarda mutlaka olması gereken bir araç olarak değerlendirilmiştir.

Ürün Özellikleri

ÇOKLU KAYNAKLARDAN VERİ ÇIKARMAK

E3: DS, mobil cihazlarla çalışan herhangi bir bilişim uzmanı için çok önemli özellikler sunar. Bu özelliklerin yanı sıra, yalnızca E3: DS'de bulabileceğiniz benzersiz özellikler, onu mobil adli bilişim araçları alanında bir güç merkezi haline getirir.

SC Magazine 5 yıldız derecelendirmesine sahip olmanın yanı sıra mobil adli bilişim özel 2016 Best Buy ödülünü de almıştır.

Paraben E3: DS, cihazlardan hem mantıksal hem de fiziksel imaj almak için tasarlanmıştır. E3: DS, yalnızca cihazın kendisini değil, aynı zamanda SIM kart, medya kartı, Çağrı Ayrıntı Kayıtları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere mobil cihazlarla birlikte gelebilecek tüm ilişkili aksesuarları da destekler. E3: DS, mobil adli bilişim araştırmasının merkezi yazılımı olacak şekilde tasarlanmıştır. E3: DS, 26.000'den fazla cihaz profilini destekler ve her yeni sürümle birlikte destek artmaktadır. E3: DS, tüm akıllı telefon işletim sistemlerini desteklemesinin yanı sıra cep telefonları (CDMA ve GSM), e-Okuyucular, akıllı tabletler ve GPS cihazları da destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.