CRU Mouse JIGGLER MJ-3

CRU Mouse JIGGLER MJ-3

,

ÜRÜN HAKKINDA

Donanım tabanlı MouseJiggler, siz çalışırken veya oyun oynarken bilgisayarınızın uyku moduna geçmesini engeller. Bu tak ve kullan USB aygıtının üç sürümü vardır ve sürekli fare etkinliği yaratır, böylece bilgisayarınız boşta kalmaz ve ekran koruyucuları veya uyku modunu tetikler - tekrar tekrar oturum açma ihtiyacını ortadan kaldırır.

MJ-3'ü aşağıdakiler için kullanın:

  • Sunum yaparken
  • Oyun oynarken
  • Bilgisayarınıza dosya yükleme veya indirme, sürücüleri kopyalama veya güncellemeleri ve programları yükleme yaparken
  • Ve dahası!

MJ-3 programlanabilir olduğundan tekrarlayan BT veya oyun görevleri için idealdir. Programlanmış fare hareketi, fare tıklamaları ve tuş vuruşlarıyla özelleştirilmiş komut dosyaları oluşturabilirsiniz. MJ-3 küçük boyutu ile kurulduğunda göze batmaz.

Ürün Özellikleri

OTOMATİK TEKRARLAYICI GÖREVLER

Tak ve kullan USB cihazınız, genellikle BT işlemlerinde karşılaşılan öngörülebilir ve tekrarlayan görevleri veya oyun oynama gibi eğlenceli uğraşları otomatikleştirmek için, tuş vuruşlarıı, fare hareketlerini ve fare tıklamalarını oynatmak için komut dosyalarınızla programlanabilir.

MJ-3 KONFİGÜRASYON YAZILIMI

Kullanımı kolay MJ-3 yazılımı, komut dosyaları oluşturmanıza, kaydetmenize ve yüklemenize yardımcı olarak MJ-3'ünüzü özelleştirmenizi sağlar. Ücretsiz yazılım önceden yapılandırılmış komut dosyaları içerir ve Windows 32 bit, Windows 64 bit ve macOS sürümlerinde gelir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün Modeli Mouse Jiggler MJ-3
Veri Bağlantıları Bir (1) USB 2.0 Tip A baglantı
İşletim Sistemi Gereksinimleri Windows 8, 8.1, 7, and Vista Windows Server 2012, 2008, ve 2003 ürün ailesi Mac OS X 10.4.x veya üzeri Linux (kullanılan baglantıyı destekleyen)
Uygunluk EMI Standard: FCC Part 15 Class B, CE EMC Standard: EN55022, EN55024
Ağırlık 0.022 pounds
Ürün Boyutları 0.83” x 0.57” x 0.27” (21.06mm x 14.5mm x 6.75mm)

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.

Donanımlar

Yazılımlar