Portfolios - MOBILEDIT FORENSIC EXPRESS

MOBILEDIT FORENSIC EXPRESS

,

MOBILedit Forensic Express ile bir telefondaki tüm verileri sadece birkaç tık ile alabilirsiniz. Buna silinen veriler, arama geçmişi, kişiler, metin mesajları, multimedya mesajları, fotoğraflar, videolar, kayıtlar, takvim öğeleri, hatırlatıcılar, notlar, veri dosyaları, parolalar ve Skype, Dropbox, Evernote, Facebook, Viber, Signal, WeChat  WhatsApp gibi uygulamalardan alınan veriler dahildir.

MOBILedit Forensic Express, her telefondan ve işletim sisteminden maksimum veri almak için otomatik olarak birden çok iletişim protokolü ve gelişmiş teknikler kullanır. Ardından bulunan tüm verileri birleştirir, kopyaları kaldırır ve hepsini eksiksiz, kolay okunabilir bir raporda sunar.

Ürün Özellikleri

Untitled-1.png Telefon Kilidini Açma
Forensic Express, birçok telefon modeli için dahili bir telefon kilit açma özelliğine sahiptir ve telefon bir şifre veya hareketle korunduğunda bile fiziksel bir görüntü elde etmenizi sağlar. Çok çeşitli Android telefonlarda kilit ekranını geçebilir. Sadece birkaç tıklama ile fiziksel edinimi gerçekleştirmek için değiştirilmiş kurtarma görüntülerinin tüm potansiyelini kullanmaya hazırdır. Kilit ekranı desenleri, jestler, PIN'ler ve şifreler artık çok çeşitli Android cihazlardan veri almanın önünde bir engel teşkil etmiyor.
Fiziksel Veri Toplama
Gelişmiş mantıksal ayıklamanın yanı sıra, araştırılan telefonların fiziksel imajlar çıkarmanıza ve tam olarak ikili klonlara sahip olmanıza olanak veren Android fiziksel veri elde etmenizi sağlar. Fiziksel analiz, bu işlem tarafından oluşturulan görüntü dosyalarını veya JTAG, yongalama veya silinen dosyaları kurtarmak için diğer araçları ve ürünün mükemmel olduğu bilinen tüm diğer silinen verileri kullanarak elde etmenizi sağlar.
Gelişmiş Uygulama Analizi
İletişim kurmak ve paylaşmak için uygulamaların kullanımı hızla büyüdü. Birçok uygulama her gün yayınlanır veya güncellenir. Uygulamaların analizinin mümkün olduğu kadar çok kanıt elde etmek için hayati olduğu açıktır. Bu MOBILedit Forensic Express'in en güçlü noktasıdır, ekibimizin büyük bir kısmını özellikle uygulama analizi için ayırıyoruz. Her uygulama için mevcut olan en fazla veriyi, özellikle de silinen verileri kurtarmanızı sağlamak için uyarlamalı ve derinlemesine yöntemler kullanıyoruz. Veriler anlam bakımından analiz edilir, böylece bir not, bir fotoğraf, bir video veya iletilerin akışını bir mesaj olarak görürsünüz.
Asset 19@0.5x-8.png Canlı Güncellemeler
İletişim kurmak ve paylaşmak için uygulamaların kullanımı hızla büyüdü. Birçok uygulama her gün yayınlanır veya güncellenir. Uygulamaların analizinin mümkün olduğu kadar çok kanıt elde etmek için hayati olduğu açıktır. Bu, MOBILedit Forensic Express'in en güçlü noktasıdır, uygulama analizlerinin güncellemelerini canlı ve gerektiği kadar sıklıkla alırsınız. Veriler anlam bakımından analiz edilir, böylece bir not, bir fotoğraf, bir video veya iletilerin akışını bir mesaj olarak görürsünüz.
Asset 7@5x.png Silinen Verileri Kurtarma
Silinen veriler neredeyse her zaman bir cihazdaki en değerli bilgilerdir. Genellikle uygulamalarda gizlenir; ve bu bizim en güçlü uzmanlığımız olduğu için, silinen veriler bulma konusunda mükemmel sonuçlar veriyoruz. Özel algoritmalarımız, veritabanlarında, geçersiz sayfalarında ve bir telefonda hala bulunan verileri bulmak için önbellekler içinde derinlemesine işlem yapar. MOBILedit Forensic Express, silinmiş verileri alır ve açık bir şekilde raporun özel bir bölümünde sunar.
Ayrıntılı Raporlar
Raporları rafine etmek için muazzam bir çaba sarf edilmiştir, böylece kişiselleştirilebilir, okunması kolay, özlü ve profesyoneldir. Gelişmiş bir rapor yapılandırıcısı, telefondan hangi verilerin ayıklanacağını ve raporun nasıl görüneceğini tam olarak tanımlamanıza olanak tanır. Her rapor, hızlı bir şekilde kanıt bulabilmeniz için simgelerle, resimlerle ve vurgulanan ilgili verilerle etiketlenmiş bölümlere ayrılmıştır. Zaman damgasıyla tüm olayların eksiksiz, yapılandırılabilir ve kapsamlı bir listesi bir zaman çizelgesinde gösterilir ve iletiler sohbet veya kişi adları ile filtrelenebilir.Raporlar PDF, XLS veya HTML formatlarında mevcuttur ve laboratuvarınızda kullandığınız diğer veri analiz araçlarıyla uyumlu veri çıktısı oluşturabilirsiniz, örneğin UFED.
Şifre ve PIN Kırıcılar
Şifre ve PIN kesicimizi kullanarak bir telefonun kilitli yedeklerine erişim kazanın. Yerleşik sözlüğümüzü kullanarak sözlük saldırısı gerçekleştirerek şifreler kırılabilir veya kendi dilinizi başka diller için kullanabilirsiniz. Şifre kırıcı, maksimum hız için GPU hızlandırma ve çok iş parçacıklı işlemleri kullanır. IOS, anında donanım şifrelemesi sayesinde iyi korunan verilere sahip olmasına rağmen, MOBILedit Forensic Express bu korumayı geçebilir ve kilitleme yöntemini kullanarak verileri alabilir.
Eşzamanlı Veri Çıkarımı
Yeni 64-bit makine, istikrarı ve çok sayıda veriyi, yüz binlerce iletiyi, fotoğrafını ve diğer öğelerini içeren uygulamaları ve aynı anda birden fazla telefonu analiz etme yeteneği sağlar. Birden fazla telefonu aynı anda çıkararak ve her biri için birden çok çıktı üreterek araştırma sürecinizi hızlandırınız. Tek ihtiyacınız olan bir USB hub, kablolar ve eş zamanlı işleri gerçekleştirmek için yeterince güçlü bir bilgisayar. Bir haftanın işini bir gecede bitirebilirsiniz!
Kullanımı Kolay Arayüz
Doğru araca sahip olmak yeterli değildir, onunla çalışmak için doğru personele ihtiyacınız vardır. Öğrenme eğrisi ne kadar kısa olursa o kadar iyidir. Milyonlarca tüketici için yazılım tasarladığımızdan dolayı, MOBILedit Forensic Express'i en kullanıcı dostu adli bilişim aracı haline getirmemiz bizim için bir meydan okuma oldu. Basit bir arayüzle, her adım kolay ve net talimatlarla yönlendirilir. Ayrıca sahada kolay kullanım sağlayan dokunmatik ekranlar için optimize edilmiştir.
Balistik Kamera
Kamera Balistik ile birleştirildiğinde, analiz edilen telefonda bulunan görüntülerin bir sensör parmak izi kullanarak hangi telefonun kamerası tarafından alındığını belirleyebilirsiniz. Bu süreç, yapım, model, GPS, kamera ayarları, ortalama kare hatası, parmak izi varlığı sonucu, olasılık ve korelasyon gibi görüntülere yeni bir bakış açısı kazandırır ve kanıtlar, kanıt olarak sunulmaya uygun, iyi tasarlanmış ve kapsamlı bir PDF raporunda düzenlenir.
cloud iCloud Analizi
Artık iCloud'da saklanan iOS cihazlarının yedeklerini analiz edebilirsiniz. Telefonu açmadın mı? Endişelenme, buna ihtiyacın yok. Bulut Analizi, buluttaki tüm iOS yedeklerini bulur ve bunları almak, analiz etmek ve rapor oluşturmanıza izin verir. Silinen veriler, uygulama verileri ve  doğrudan buluttan gelen önemli gizli kanıtları bulun. İki faktörlü kimlik doğrulama dahil olmak üzere tüm iOS sürümleri desteklenir.
Asset 21@0.5x-8.png Herhangi Bir Dilde Raporlama
Raporlar artık kullanıcının kontrolü altında. Raporları kendi stilinize göre özelleştirebilir veya dilinize çevirebilirsiniz, böylece yasaların belirlediği kriterleri karşılayabilirsiniz.
Asset 20@0.5x-8.png Fotoğraf Tanıma
Bu modül, silah, uyuşturucu, çıplaklık, para ve belgeler gibi fotoğraflarda şüpheli içeriği otomatik olarak bulur ve tanır. Fotoğraf Tanıyıcı sınırsız sayıda fotoğrafı hızlı bir şekilde analiz etmek için yapay zeka ve derin makine öğrenimini kullanır ve fotoğrafların büyük veritabanlarındaki anahtar delikleri manuel olarak aramak için harcanacak uzun süreyi ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Her fotoğraf kendi özel kategorisine yerleştirilir, böylece araştırmacı durumu iyi organize edebilir ve şüpheli içeriği ayarlanmış bir raporda kolayca sunabilir.
Face recognition.png Yüz Eşleştirme
Bu önemli özellik, aradığınız kişilerin fotoğraflarını kolayca bulur. En yeni derin öğrenme tekniklerine dayanan Yüz Eşleştirici, kullanıcıların telefonlarında sıklıkla bulunan büyük boyutlu fotoğrafları bile hızla analiz eder. Fotoğraf albümlerini manuel olarak inceleyen uzun süreyi ortadan kaldırın. Bulmak istediğiniz yüzlerin fotoğraflarını sağlayın ve Yüz Eşleştirici'nin bir telefon veya PC'de doğru fotoğrafları bulmasına izin verin.
Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.

Donanımlar

Yazılımlar