DIFOSE WB1 – Write Blocker

DIFOSE WB1 – Write Blocker

, ,

GÜVENİLİR ÇÖZÜM

DIFOSE WB1, bir PC ile şüpheli sürücülerin adli kopyalarını HDD, USB ve bellek kartlarından alan, adli kopyalar yapan bütün olarak bir yazma engelleyicidir. Aynı zamanda canlı araştırmalar için tasarlanmış ve üretilmiştir. Sistem açıldığında tüm veri yollarının salt okunur olması nedeniyle, veri depolama cihazında yanlışlıkla değişiklik yapılması bile mümkün değildir.

EŞSİZ TASARIM

DIFOSE WB1, olay inceleme ve kanıt toplama uzmanının deneyim ve görüşleri ile tasarlanıp üretilmiştir. Tasarımı kullanıcılara kolaylık ve esneklik sağlamaktadır. Veri yolları araştırmacıların ihtiyaçlarına göre yerleştirilir. DIFOSE WB1'i bir PC'nin USB 3.0 portuna takın ve çalışmaya hazır hale getirin.

Ürün Özellikleri

GÜÇLÜ ÖZELLİKLER

DIFOSE WB1 tarafından desteklenen cihazlar aşağıda belirtilmiştir:

  • SATA HDD/SSD
  • IDE (PATA) HDD
  • USB 3.0 HDD/SSD
  • Micro SD Hafıza Kartları
  • SD/Mini SD Hafıza Kartları
  • MS Hafıza Kartları

DIFOSE WB1, 110x103x50mm boyutlara sahiptir.

DIFOSE WB1, dünyada bugüne kadar üretilmiş taşınabilir ilk hepsi birarada yazma engelleme cihazıdır.

DIFOSE WB1, bir bilgisayara USB 3.0 (5 Gbps) bağlantı hızında bağlanır ve üzerinde bulunan veri yollarını sadece okuma özelliği ile bilgisayara bağlar ve yazma özelliğini bloke eder.

Yazma engelleme cihazları, bir bilgisayardan veri toplamak veya canlı adli incelemeler yapmak için kullanılabilir. Yazma engelleyici cihazlar, siber olaya müdahale esnasında delil niteliği taşıyan eşyanın zarar görmeden kopyalanmasına ya da canlı incelenmesine olanak sağlar.

DIFOSE WB1, bir olay incelemesi sırasında USB 3.0 veri yolunu kullanan SATA ve PATA HDD'lerin, USB depolama aygıtlarının ve tüm hafıza kartlarının adli kopyasının (imaj) alınmasında kullanılır.

ÖZELLİKLER

Boyutlar (L x G x Y) 110x103x50mm
Gövde Alüminyum
Ağırlık 350gr
Arayüzler SATA, PATA, USB 3.0, SD, MicroSD,MiniSD, MS
Güç (Volt) 12V Giriş
Veri Aktarım Hızı USB 3.0 (5 Gbps)

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.