Portfolios - DIFOSE FPC / Forensic PC v2

DIFOSE FPC / Forensic PC v2

, ,

Dağınık bilgisayar kasaları, kablo karmaşası ve rastgele bağlanmış yardımcı donanımlar veri kurtarma ve adli bilişim uzmanlarının günlük çalışma ortamlarında karşılaştığı kaotik bir durumdur.  Bu durumun ana nedeni kullanıcıların portlara mümkün olduğunca çabuk ve kolay erişme istekleridir.

DIFOSE FPC bu alanda çalışan uzmanların işlerini daha hızlı ve daha sorunsuz yapabilmeleri için tasarlanmış ve üretilmiştir. Ergonomik ve son teknoloji tasarımıyla DIFOSE FPC kullanıcılarına hız ve kullanım kolaylığı yanında görsel keyif de sunmaktadır.

PRATİK ÇÖZÜM

DIFOSE FPC kullanıcıların tüm portlara hızlı bir şekilde erişmelerini sağlayan, laboratuvar çalışmaları amacına yönelik pratik bir çözümdür. Klasik bir bilgisayardaki tüm arayüzler kullanım kolaylığı açısından özel bir panele yerleştirilmiştir.

Ürün Özellikleri

PRATİK KULLANIM

DIFOSE FPC VESA monitör standı askı aparatı ile duvara asılabilir veya masa üstünde kullanılabilir.

EŞSİZ TASARIM

DIFOSE FPC Kullanıcılara kullanım kolaylığı ve esneklik sağlar. Kullanıcının verilere daha hızlı erişmesini sağlamak için bir bilgisayarın tüm portları ve bağlantı arayüzlerine anında erişilebilir özellikte tasarlanmıştır. Adli çalışmalar için USB ve SATA donanımsal  "Yazma Koruma" adaptörleri bulunmaktadır.

DAYANIKLI & SESSİZ

DIFOSE FPC özel ve sessiz parçaların bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Açık kasa mimarisi sayesinde ısınmaz ve çok sessizdir.

ESNEK ÜRETİM

DIFOSE FPC veri kurtarma ve adli bilişim laboratuvarları için özel bir bilgisayar ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. İhtiyaca özel farklı tasarımlarda üretilebilmektedir.

ÖZELLİKLER

Boyut (Yükseklik x Genişlik x Derinlik) 630x420x140 mm
Anakart HPTX, SSI EEB, XL ATX, ATX, E ATX, mATX, mITX
Ağırlık 4.150 gr / 6.500 gr
Güç (V) 220 VAC 50 Hz.
Güç (Watt) Min 550 Watt / Max 2500 Watt
Yazma Korumalı Port Min 5,5 A / Max 20 A
Gürültü Oranı <55 dB
Malzeme Pleksi cam + VESA askı
Kopyalama Hızı 2-12 GB/Dakika

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.