Portfolios - DIFOSE CRB-P / Taşınabilir Temiz Çalışma Kabini

DIFOSE CRB-P / Taşınabilir Temiz Çalışma Kabini

, ,

DIFOSE CRB-P fiziksel arızalı sabit disklerin kafa (head), plaka (platter) ve motor gibi değiştirilmesi gereken parçalarının tozdan etkilenmeden sorunsuz bir şekilde değiştirilmesine imkan sağlamaktadır.

DIFOSE CRB-P sürekli laminer hava akışı sağlayarak çalışma alanının toz ve diğer partiküllerden korunmasını sağlar. 0,5 mikron seviyesine kadar tozsuz ve partikülsüz ortam sağlayan

DIFOSE CRB-P, kabin içerisinde oluşturduğu pozitif basınç sayesinde filtrelenmiş havayı HEPA 14 filtreden geçirerek çalışma alanında 360 m³/saat hava akışı oluşturur.  Yüksek performanslı laminer üfleme sistemi 3 adet kompakt tasarımlı bölüm  ve 2 adet özel fandan oluşmaktadır. Fanlar özel şekilde yerleştirilerek hem hava akış yönlendirmeleri yapılmış hem de gürültüyü en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir.

DIFOSE CRB-P çalışma alanı beyaz ve yumuşak ışık ile donatılarak kullanıcının gözünü rahatsız etmeden uzun süre çalışmasına olanak tanır. Alüminyum profil ve bakteri barındırmayan plexiglass kullanılarak üretilmiştir.

Ürün Özellikleri

KULLANICI DOSTU

Sabit disklerin kafa, plaka ya da motor gibi parçalarının değiştirilmesi işlemi tozsuz bir ortamda fiziki müdahale gerektirmektedir. DIFOSE CRB-P veri kurtarma alanında çalışan uzmanların laboratuvar dışında, olay yerinde ya da müşterinin tesislerinde yapacağı çalışmalar için tasarlanmış taşınabilir özel bir temiz kabindir.

KOLAY TAŞINABİLİR

DIFOSE CRB-P  özel tasarımı ve uygun boyutları sayesinde herhangi bir otomobilin bagajında rahatça taşınarak veri kurtarma hizmetinin verileceği alanda kurulum zahmeti olmadan çok kısa bir sürede çalıştırılabilmektedir.

ÖZEL TASARIM

DIFOSE CRB-P veri kurtarma hizmetini mobil olarak sunan kurum ve kuruluşların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Küçük, ama işlevsel boyutları ile sabit disklerin tozsuz bir ortamda açılarak gerekli müdahalelerin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

ESNEK ÜRETİM

DIFOSE CRB-P taşınabilir (63x54x40 cm) boyutlarda imal edilmiş olup, gürültü seviyesi 65db daha azdır. HEPA filtre ile %99.9 oranında toz tutma ve 360 m³/saat laminer hava akışı özelliğine  sahiptir. Talep edilen özelliklere göre farklı boyut ve işlevlerde tasarlanarak özel üretim yapılabilmektedir.

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.

Donanımlar

Yazılımlar