Portfolios - DIFOSE CRB-L – Clean Repair Box/Lab

DIFOSE CRB-L – Clean Repair Box/Lab

, ,

KULLANICI DOSTU

DIFOSE CRB-L özel bir veri kurtarma laboratuvarı ekipmanıdır. Pahalı ve kurulumu deneyimli uzmanların fikir ve görüşleri ile geliştirilmiş zor olan temiz odaya gerek olmaksızın bir temiz çalışma kabini ortamı oluşturur.  Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde rahat bir çalışma alanı ve mükemmel bir aydınlatma sistemi sağlayarak veri kurtarma işleminin laboratuvar ortamında yapılabilmesine olanak sağlar.

ÖZEL TASARIM

DIFOSE CRB-L veri kurtarma laboratuvarlarının temel ve özel ihtiyaçları tespit edilerek tasarlanmıştır. Veri kurtarma uzmanının ihtiyacı olan tüm malzemeler rahatça içerisine yerleştirilerek kullanılmaktadır.

Ürün Özellikleri

ESNEK ÜRETİM

DIFOSE CRB-L Standart bir çalışma masası üzerinde (111X62X66 cm) kullanılabilecek boyutlarda imal edilmiş olup, gürültü seviyesi 75db daha azdır. HEPA filtre ile %99.9 oranında toz tutma ve 460 m³/saat laminer hava akışı özelliğine  sahiptir. Talep edilen özelliklere göre farklı boyut ve işlevlerde tasarlanarak özel üretim yapılabilmektedir.

MODÜLER YAPI

DIFOSE CRB-L kurulum ve taşınma esnasında kolaylık sağlayan kabin, filtre ve kontrol ünitesi olmak üzere toplam 3 farklı modülden oluşmaktadır. Bu modüller özel bir yöntem ile birbirine bağlanarak kolayca çalışabilir hale getirilir.

DIFOSE CRB-L fiziksel arızalı sabit disklerin kafa (head), plaka (platter) ve motor gibi değiştirilmesi gereken parçalarının tozdan etkilenmeden sorunsuz bir şekilde değiştirilmesine imkan sağlamaktadır. DIFOSE CRB-L sürekli laminer hava akışı sağlayarak çalışma alanının toz ve diğer partiküllerden korunmasını sağlar. 0,5 mikron seviyesine kadar tozsuz ve partikülsüz ortam sağlayan DIFOSE CRB-L, kabin içerisinde oluşturduğu pozitif basınç sayesinde filtrelenmiş havayı HEPA filtreden geçirerek çalışma alanında 460 m³/saat hava akışı oluşturur.  Yüksek performanslı laminer üfleme sistemi 3 adet kompakt tasarımlı özel fandan oluşmaktadır. Fanlar özel şekilde yerleştirilerek hem hava akış yönlendirmeleri yapılmış hem de gürültüyü en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir.

DIFOSE CRB-L çalışma alanı beyaz ve yumuşak ışık ile donatılarak kullanıcının gözünü rahatsız etmeden uzun süre çalışmasına olanak tanır. Alüminyum profil ve bakteri barındırmayan plexiglass kullanılarak üretilmiştir.

ÖZELLİKLER

Boyutlar (ExBxG) 62x120x66 cm
Çalışma alanı 100x44cm
Ortalama Hava Akışı 0,40 m/sn
Hava Akış Debisi 460 m³/saat
Filtre Kalınlığı 0,5 mikron, HEPA 14
Gürültü Oranı <75 dB.
Kabin Yapısı Alüminyum + Plexiglass
Güç (V) 220 VAC 50 Hz.
Çekilen Max. Akım 1,5 A

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.