DIFOSE ACAS – Adaptör ve Kablo Seti

DIFOSE ACAS – Adaptör ve Kablo Seti

, ,

HAKKINDA

Olay yerinde sabit disk ve katı hal disklerin adli kopyalarının alınabilmesi için zaman zaman çeşitli adaptör ve kablolara ihtiyaç duyulmaktadır. Olay yerine tam teçhizat ile gidilerek, kopyalama esnasında ihtiyaç duyulacak adaptör ve kabloların kullanılması ve sonrasında çantadaki özel bölmesine yerleştirilerek sonraki işlem için hazırda tutulması önemli bir ihtiyaçtır.

DIFOSE ACAS Adaptör ve Kablo Seti, siber suçlarla mücadele eden uzman personelin olay yerinde karşılaşması muhtemel sabit diskler (HDD), katı hal diskleri (SSD) ile Apple marka bilgisayarlarda kullanılan çeşitli disklerin yerinden zarar görmeden sökülerek adli kopyasının usulüne uygun bir şekilde alınabilmesi amacıyla DIFOSE tarafından geliştirilmiştir.

Ürün Özellikleri

İDEAL ÇÖZÜM GÜÇLÜ DESTEK

DIFOSE ACAS Adaptör ve Kablo Seti içerisinde bulunan adaptör ve kabloların sorunsuz bir şekilde kullanılması, delile zarar vermemesi, arıza yapmaması ve uzun ömürlü olması için kullanım kılavuzunda belirtilen hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca, bu kılavuzun hazırlanmasındaki en önemli nedenlerden birisi ise her bir adaptör ve kablonun çanta içerisindeki doğru yere konulup/alınmak suretiyle adaptör ve kablo dağınıklığını önlemektir.

ÖZEL TASARIM

Set içerisinde piyasada yaygın olarak kullanılan bilgisayar sistemlerine ait disklerin adli kopyasını almak amacıyla ihtiyaç duyulan çeşitli adaptör ve kabloların yerleşim planı ve adaptörlere ait kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Kullanım kılavuzu, çanta içerisindeki yerleşim planına göre yerleştirilen adaptör ve kabloların her birinin ne amaçla ve nasıl kullanılacağını bir sıra ve plan dahilinde anlatmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.