CRU Mouse JIGGLER MJ-1

CRU Mouse JIGGLER MJ-1

,

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Donanım tabanlı MouseJiggler, siz çalışırken veya oyun oynarken bilgisayarınızın uyku moduna geçmesini engeller. Bu tak ve kullan USB aygıtının üç sürümü vardır ve sürekli fare etkinliği yaratır, böylece bilgisayarınız boşta kalmaz ve ekran koruyucuları veya uyku modunu tetikler - tekrar tekrar oturum açma ihtiyacını ortadan kaldırır.

MJ-1'ü aşağıdakiler için kullanın:

  • Sunum yaparken
  • Oyun oynarken
  • Bilgisayarınıza dosya yükleme veya indirme, sürücüleri kopyalama veya güncellemeleri ve programları yükleme yaparken

MJ-1 programlanabilir olduğundan tekrarlayan BT veya oyun görevleri için idealdir. Programlanmış fare hareketi, fare tıklamaları ve tuş vuruşlarıyla özelleştirilmiş komut dosyaları oluşturabilirsiniz. MJ-3 küçük boyutu ile kurulduğunda göze batmaz.

Ürün Özellikleri

OTOMATİK TEKRARLAYICI GÖREVLER

Tak ve kullan USB cihazınız, genellikle BT işlemlerinde karşılaşılan öngörülebilir ve tekrarlayan görevleri veya oyun oynama gibi eğlenceli uğraşları otomatikleştirmek için, tuş vuruşlarıı, fare hareketlerini ve fare tıklamalarını oynatmak için komut dosyalarınızla programlanabilir.

KULLANIMI KOLAY

MJ-1 Fare Jiggler, yedek bir USB bağlantı noktasına takabileceğiniz basit bir aygıttır. Fare Jiggler'ın yazılıma ihtiyacı yoktur ve ağır çekimde hareket eden standart bir fareyi simüle eder. Fare Jiggler, bir bilgisayarın uykuya dalmasını veya bir ekran koruyucunun etkinleştirilmesini önler. BT uzmanları, teknisyenler, dijital araştırmacılar ve daha fazlası, iş ve oyun için Mouse Jiggler'a güveniyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün adı Mouse Jiggler MJ-1
Ana Bilgisayar (G / Ç) Bağlantı Noktaları USB tip A (m)
LED sayısı 1
LED'lerin açıklaması Operasyon süresini gösterir
İşletim sistemi uyumluluğu Windows XP veya üstü Windows Server 2003 veya üstü Mac OS X En güncel Linux dağıtımları
Boyutlar 59 mm x 18 mm x 10 mm
Ağırlık 0,02 kg
Uyumluluk FCC, CE, RoHS, C-Tick, RCM
Garanti 2 yıl

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.