Portfolios - DIFOSE CFAS Adaptör Seti

DIFOSE CFAS Adaptör Seti

, ,

Computer Forensic Adaptör ve Kablo Seti

Siber olaya müdahale esnasında en büyük problemlerden birisi, bilgisayarlara ait verilere erişerek verilerin sorunsuz bir şekilde kopyalanmasıdır. Bilgisayarlar içerisinde çok farklı özellikte ve yapıda diskler kullanılmaktadır. Bu disklerin kopyalanması için en uygun adaptörün tedarik edilmesi ve uygun bağlantısının yapılarak kopyalanması gerekmektedir.

DIFOSE CFAS çeşitli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılan sabit disk ve SSD diskleri kopya alma cihazlarına bağlamaya yarayan adaptör ve kablolar ile diğer el aletlerinden oluşmaktadır. Siber olaya ilk müdahale ekipleri ve adli bilişim uzmanlarının olay yerinde sorunsuzca kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri

İDEAL ÇÖZÜM

DIFOSE CFAS bilgisayar olaylarına müdahale ederken karşılaşılan çeşitli marka ve model disklerin uygun adaptör kullanılarak kopyalanması amacıyla tasarlanmış adaptör ve kablo setinden oluşan bir çözümdür. Karşılaşılan bir siber olayda en çok rastlanan sabit disklerin kopyalanmasını sağlayan adaptörlerinden oluşmaktadır.

ÖZEL TASARIM

DIFOSE CFAS uzun yıllar siber olaya müdahale ve delil toplama alanında çalışmış uzmanlarımızın bilgi ve deneyimleri ile hazırlanmış emsalsiz bir settir. Olay yerinde kopya alma esnasında ihtiyaç duyulacak ve en sık karşılaşılan sabit disklerin adaptörlerinden oluşmaktadır.

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.