Portfolios - DIFOSE AFAS Adaptör Seti

DIFOSE AFAS Adaptör Seti

, ,

DIFOSE Apple Adaptör ve Kablo Seti

Siber olaya müdahale esnasında en büyük problemlerden birisi, Apple bilgisayarlara ait verilere erişerek verilerin sorunsuz bir şekilde kopyalanmasıdır. Apple bilgisayarlar içerisinde çok farklı özellikte ve yapıda SSD diskler kullanılmaktadır. Bu disklerin kopyalanması için en uygun adaptörün tedarik edilmesi ve uygun bağlantısının yapılarak kopyalanması gerekmektedir.

DIFOSE AFAS, Apple bilgisayarlarda kullanılan SSD diskleri kopya alma cihazlarına bağlamaya yarayan adaptör,  kablo ve diğer el aletlerinden oluşmaktadır. Siber olaya ilk müdahale ekipleri ve adli bilişim uzmanlarının olay yerinde sorunsuzca kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri

İDEAL ÇÖZÜM

DIFOSE AFAS, Apple marka cihazlarda kullanılan veri depolama aygıtlarının bire bir kopyasını almak için gerekli olan adaptör ve kablo setinden oluşmaktadır. Adli bilişim uzmanlarının olay yerinde müdahale esnasında en çok ihtiyaç duyacakları adaptör, kablo ve araçların bir araya getirilmesi sonucu oluşmuştur.

ÖZEL TASARIM

Uzmanlarımızın yıllara dayanan bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda hazırlanan DIFOSE AFAS, Apple marka cihazlarda bulunan verilerin kopyalanması amacıyla bir araya getirilerek özenle hazırlanmıştır. Toplam 17 parçadan oluşan set olay yerinde karşılaşılabilecek her türlü ihtiyacı karşılayabilecek düzeydedir.

Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.