NEOXPacketRaven Çok Modlu Fiber TAP

NEOXPacketRaven Çok Modlu Fiber TAP

,

FPGA TABANLI AĞ TAP CİHAZI ARACILIĞIYLA TAM AĞ GÖRÜNÜRLÜĞÜ İÇİN GÜVENLİ AĞ ERİŞİMİ!

ÜRÜN HAKKINDA

Fiber TAP'ler, optik ağlarda ağ verilerinin güvenli ve güvenilir bir şekilde kullanılması için pasif ayırma öğeleridir. Bu TAP'ler, izlenecek tüm veri trafiğini kesintisiz olarak iletmek için fiber optik hatta bağlanır.

Fiber TAP güç gerektirmez, tamamen pasif bileşendir ve bu nedenle gelişmiş ölçüm ekipmanı olmadan ağda algılanamaz. Bilgisayar korsanlarının ve diğer saldırganların şansı yoktur ve verilerin bütünlüğü bu dinleme yöntemi nedeniyle değişmeden kaldığından, ağ adli bilişimi, güvenlik ve izleme alanlarında ağ TAP'leri giderek daha fazla kullanılmaktadır.

PacketRaven Fiber TAP, taşınabilir TAP olarak tasarlanmıştır, ancak 19” bir montaj kiti aracılığıyla veri merkezlerine de kurulabilir ve 400G'ye kadar ağ hızlarını destekler. PacketRaven Fiber TAP ile risksiz kalıcı ağ erişimi elde edersiniz ve izleme araçlarınıza %100 güvenilir ağ verileri sağlarsınız.

Ürün Özellikleri

ÖNE ÇIKAN HUSUSLAR
Desteklenen ağ hızları: 100M, 1G, 2.5G, 5G, 10G, 25G, 40G, 50G, 100G ve 400G
SPAN bağlantı noktalarına alternatif – trafiğin % 100'ünü yansıtır, SPAN'lar tarafından atlanan FCS / CRC hatalı paketleri dahil
Ağda görünmez, IP ve MAC adresi yok, hacklenemez
Paket kaybı yoktur
50:50, 60:40, 70:30, 80:20 ve 90:10 bölme oranları desteklenmektedir
Güç kaynağı gerekmez, 100% pasiftir
Tak çalıştır
Jumbo Frame desteği
 

BÖLÜNME ORANLARI

ZAYIFLAMA DEĞERLERİ
BÖLÜNME ORANI 50:50 60:40 70:30
Çok modlu OM3, OM4, OM5 3.8 dB / 3.8 dB 2.8 dB / 4.8 dB 2.2 dB / 6.1 dB
BOYUT (ExBxD) / AĞIRLIK SERTİFİKALAR
10.50 cm x 3.60 cm x 16.40 cm /  1 kg CE, RoHS
 

TAP MODELLERİ

ÜRÜN NO. AKSESUARLAR
PRP-1U3 3 TAP için sunucu raf montaj çerçevesi
PRP-1U3-BP Montaj çerçevesi için boş plaka
ÜRÜN NO. FIBER  TİPİ DALGA BOYU BÖLÜNME ORANI AĞ KONEKTÖRÜ İZLEME KONEKTÖRÜ TAP VERSİYONU
PRP-OM4-SLL-50 100M/1G/10G/25G OM4 850 nm 50:50 LC Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-SLL-60 100M/1G/10G/25G OM4 850 nm 60:40 LC Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-SLL-70 100M/1G/10G/25G OM4 850 nm 70:30 LC Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-DLL-50 100M/1G/10G/25G OM4 850 nm 50:50 LC Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-DLL-60 100M/1G/10G/25G OM4 850 nm 60:40 LC Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-DLL-70 100M/1G/10G/25G OM4 850 nm 70:30 LC Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-SML-50 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 50:50 MTP Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-SML-60 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 60:40 MTP Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-SML-70 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 70:30 MTP Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-DML-50 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 50:50 MTP Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-DML-60 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 60:40 MTP Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-DML-70 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 70:30 MTP Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-SMM-50 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 50:50 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-SMM-60 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 60:40 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-SMM-70 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 70:30 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Tek TAP
PRP-OM4-DMM-50 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 50:50 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-DMM-60 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 60:40 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Çift TAP
PRP-OM4-DMM-70 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM4 850 nm 70:30 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-SLL-50 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 LC Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM5-SLL-60 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 LC Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM5-SLL-70 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 LC Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM5-DLL-50 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 LC Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-DLL-60 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 LC Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-DLL-70 100M/1G/10G/25G/40G/50G/100G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 LC Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-SML-50 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 MTP Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM5-SML-60 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 MTP Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM5-SML-70 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 MTP Çok modlu LC Çok modlu Tek TAP
PRP-OM5-DML-50 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 MTP Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-DML-60 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 MTP Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-DML-70 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 MTP Çok modlu LC Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-SMM-50 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Single-TAP
PRP-OM5-SMM-60 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Single-TAP
PRP-OM5-SMM-70 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Single-TAP
PRP-OM5-DMM-50 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 50:50 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-DMM-60 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 60:40 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Çift TAP
PRP-OM5-DMM-70 1G/10G/25G/40G/50G/100G/200G/400G OM5 850 nm – 950 nm 70:30 MTP Çok modlu MTP Çok modlu Çift TAP
Ürün Dökümanı

Ürün ile ilgili broşürü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fiyat teklifi İste

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ya da randevu oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşın.Size geri dönüş yapalım.

Donanımlar

Yazılımlar