Müşterilerimizin ihtiyacı olan adli bilişim ve bilişim güvenliği yazılım, donanım ve sistem ihtiyaçlarını yerinde keşif ve görüşmeler yapmak suretiyle en makul şekilde tedarik ederek sunmaktayız.

DIFOSE sadece ürün tedarik eden bir firma değil, müşterilerine ürünlerle ilgili servis, destek ve eğitim hizmetlerini de sunan bir çözüm ortağı firmasıdır. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Adres  :   Ümit Mah.2481. Sok. No:6 Ümitköy 06810 Çankaya-Ankara

Telefon:  +90 312 219 56 16 (pbx)

Genel  :  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Destek:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış   :  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Skype : difosebilisim

 http://www.difose.com

 

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top