Hakkımızda

DIFOSE Bilişim Bilgisayar Eğitim Danışmanlık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti., bilişim suçları ve adli bilişim...

Devamı

Çözüm Ortaklarımız

Kuruluşumuzla birliktelik yapan firmalar ve firmalara ait bilgiler...

Devamı

Difose Lab

Adli bilişim alanındaki etkinlik ve yeniliklere ait duyurulara ulaşım noktası...

Devamı

Bilirkisilik

Adli bilişim alanında bilirkişilik yapmak isteyenler için paylaşım noktası..

Devamı

Kaynaklar

Üyelerimiz tarfından paylaşılan çeşitli dokümanlara buradan ulaşabilirisniz...

Devamı

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı - AGİT‘in (Organisation for Security Co-operation in Europe- OSCE) Bakü ofisi ile DIFOSE arasında varılan anlaşma kapsamında Azerbaycan Cumhuriyeti’nde adli bilişim ve bilişim güvenliği alanında çalışan personele 2 hafta DIFOSE Eğitim Merkezi’nde ve 3 hafta Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki ADA Üniversitesinde DIFOSE ekibi tarafından eğitim verildi.

Devamını oku...

DIFOSE Genel Müdürü Şükrü DURMAZ, Azerbaycan’da bulunduğu esnada çeşitli ziyaretlerde bulundu. Azerbaycan’ın ünlü haber alma ajansı APA Holding ziyareti bilişim suçları ve bilişim suçları ile mücadelede dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda kısa bir seminer verdi.

Devamını oku...

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de “Bilgi Çağında Milli Güvenlik” konulu uluslararası sempozyuma katıldık.

Devamını oku...

Üsküdar Üniversitesi’nde 1. Adli Bilimler Sempozyumu 10-11 Aralık 2014 tarihleri arasında Üsküdar Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde yapıldı. 11 Aralık 2014 günü DIFOSE Genel Müdürü Şükrü DURMAZ tarafından “Dijital Yalanlar ve Tespiti” konulu konferans verildi.

Devamını oku...

06-09 Kasım 2014 tarihleri arasında Türkiye Bilişim Derneği tarafından Ankara Ticaret Odası Congresium Konferans ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kurultayda aşağıda belirtilen konu başlıkları için panelist olduk.

Devamını oku...

Almanya’nın Münih kentinde 16-17 Ekim 2014 tarihleri arasında toplam 17 Avrupa ülkesinden gelen temsilcilerin katıldığı OmniPeak Wildpackets bilgisayar ağları adli bilişim sistemi eğitimine DIFOSE Genel Müdürü Şükrü DURMAZ katılmıştır. Eğitimde özellikle kablolu ve kablosuz ağlarda yaşanan suistimal ve olaylarda artış olduğu ve bu tür vakalarda yapılması gerekenler ile uygulanacak örnek metot ve teknikler anlatılmıştır.

Devamını oku...

Bilisim-suclari-02

Paydaşları Almanya IRZ Vakfı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve TİB’den oluşan “Bilişim Suçlarıyla Mücadelede Kapasitenin Artırılması Projesi”nin son toplantısı 28-30 Eylül 2014 tarihleri arasında Ela Quality Resort Hotel, Belek, Antalya’da yapılmıştır.

Devamını oku...

Milli Savunma Bakanlığı, SATEM Komutanlığı ve DIFOSE arasında yapılan anlaşma ile 17-18 Eylül 2014 tarihleri arasında SATEM Komutanlığı eğitim dershanesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarından katılan katılımcılara “Adli Bilişim Metot ve Tekniklerinin Kurum İçi Denetim ve Suistimal İncelemelerinde Kullanılması” konulu eğitimi verdik.

Devamını oku...

NATO-Azerbaycan-01

“NATO Science For Peace And Security Programme” (NATO Barış ve Güvenlik İçin Bilim Programı) kapsamında Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Enformatik Enstitüsü’nde 11-12 Eylül 2014 tarihleri arasında Azerbaycan’da kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan misafirlerimize DIFOSE ekibi olarak “Applied Digital Forensics” (Uygulamalı Adli Bilişim) eğitimi verdik.

Devamını oku...

09-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Tandoğan kampüsünde siber güvenlik konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan Hactrick14 etkinliğine katıldık.

Devamını oku...

26 Mayıs 2014 günü, Gazi Üniversitesi, Bilişim Enstitüsü, Tunus Cad. No:35, Kavaklıdere, Ankara’da “Adli Bilişimde Dijital Verilerin Toplanmasında Yenilikler” konulu seminerimizi verdik.

Devamını oku...
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top