Hakkımızda

DIFOSE Bilişim Bilgisayar Eğitim Danışmanlık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti., bilişim suçları ve adli bilişim...

Devamı

Çözüm Ortaklarımız

Kuruluşumuzla birliktelik yapan firmalar ve firmalara ait bilgiler...

Devamı

Difose Lab

Adli bilişim alanındaki etkinlik ve yeniliklere ait duyurulara ulaşım noktası...

Devamı

Bilirkisilik

Adli bilişim alanında bilirkişilik yapmak isteyenler için paylaşım noktası..

Devamı

Kaynaklar

Üyelerimiz tarfından paylaşılan çeşitli dokümanlara buradan ulaşabilirisniz...

Devamı

avukat-egitim

DIFOSE Akademi tarafından meslek gruplarını bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla hazırlanan birer günlük farkındalık eğitimlerinin tarihleri belli oldu.  "Avukatlar ve Hukukçular İçin Adli Bilişim" başlıklı ilk eğitimin tarihleri:

 1. EĞİTİM: 14 Kasım 2015 Cumartesi

 2. EĞİTİM: 15 Kasım 2015 Pazar

 3. EĞİTİM: 16 Kasım 2015 Pazartesi

Toplam 18 kişi kapasiteli sınıfta icra edilecek bu eğitime katılmak isteyenler DIFOSE Akademi’nin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresi veya 0 312 219 56 16 telefon numarası aracılığı ile kayıt yaptırabilir.  

Eğitim broşürünü indirmek için tıklayınız.

Eğitim afişini indirmek için tıklayınız.

12 Haziran 2015 Cuma günü, Uluslararası Suistimal İncelemeleri Derneği için Titanic City Hotel-Taksim/İstanbul’da “Adli Bilişim Metot ve Tekniklerinin Kurum İçi Suiistimal İncelemelerinde Kullanılması” konulu bir günlük seminer vereceğiz.

Devamını oku...

“NATO Science For Peace And Security Programme” (NATO Barış ve Güvenlik İçin Bilim Programı) kapsamında halen Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Enformatik Enstitüsü’nde devam eden eğitimde 08-09 Haziran 2015 tarihlerinde Moğolistan’dan gelen ve çeşitli kurumlarda görev yapan personele DIFOSE ekibi tarafından “Applied Digital Forensics” (Uygulamalı Adli Bilişim) eğitimi verilecektir.

Devamını oku...

DIFOSE Adli Bilişim Hizmetleri adli bilişim alanında komple çözümler sunmak amacıyla yeni tesisine 01 Mart 2015 tarihinde taşındı. Üç katlı yeni hizmet binasında bir eğitim merkezi, adli bilişim laboratuvarı, çalışma ofisleri, dinlenme ve yemek salonu bulunmaktadır. Kızılay-Koru metro ulaşım hattının Çayyolu durağına 200m mesafede bulunan hizmet binası artık ulaşım açısından da daha avantajlı bir durumda.

Devamını oku...

(DIFOSE Ekibi Yine NATO için ODTÜ’de Adli Bilişim Eğitimi Verecek)

"NATO Science For Peace and Security Programme" (NATO Sülh və Təhlükəsizlik üçün Elm Proqramı) çərçivəsində Yaxın Şərq Texniki Universiteti (ODTÜ), Enformatik İnstitutunda 01-12 Sentyabr 2014 tarixləri arasında Azərbaycan’dan gələcək olan qonaqlarımıza "Siber Təhlükəsizlik Təhsili" veriləcək. Təhsilin son iki günü (11-12 Sentyabr 2014) DIFOSE qrupu tərəfindən "Applied Digital Forensics" (Tətbiqi Ədliyyə İnformasiya) təhsili veriləcək.

Devamını oku...

 

DIFOSE ve SATEM Komutanlığı arasında yapılan anlaşma ile 17-18 Eylül 2014 (Çrş-Prş) tarihlerinde (2) günlük “Adli Bilişim Metot ve Tekniklerinin Kurum İçi Denetim ve Suistimal İncelemelerinde Kullanılması” konulu uygulamalı seminer DIFOSE tarafından SATEM Komutanlığı’nda verilecektir.

Devamını oku...

Daha Önce İstanbul Aydın Üniversitesi ve DIFOSE işbirliği ile gerçekleştirilen “Siber Olaylara Müdahale ve Adli Bilişim Sertifika Programı”nın yeni dönem tarihleri belli oldu.

Toplam 4 gün ve 40 saat olarak planlanan “Siber Olaylara Müdahale ve Adli Bilişim Sertifika Programı” aşağıda belirtilen tarihlerde yapılacaktır.

Devamını oku...

09-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi, Tandoğan Kampüsü’nde bilgi güvenliği alanında farkındalığı amaçlayan ve 3 gün sürecek olan Hacktrick’14 Güvenlik Konferansı yapılacaktır.

Devamını oku...

EMEA Adli Bilimler, Güvenlik ve İstihbarat Teknolojileri Fuarı’nın (www.emea-intelligence.com) üçüncüsü bu yıl 28-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Ankara, Sheraton Oteli’nde düzenlenecektir.

DIFOSE olarak fuar alanındaki standımızda vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerin tanıtımının yanında tedarikçisi olduğumuz ve aşağıda özellikleri belirtilen Adli Bilişim ve Bilişim Güvenliği alanındaki yeni nesil ürünleri sergileyeceğiz.

Devamını oku...

 

Uygulamalı Siber Olaylara Müdahale ve Adli Bilişim Sertifika Programı'nın ikincisi 26-27 Nisan ve 03-04 Mayıs 2014 tarihlerinde İstanbul AydınÜniversitesi, Florya yerleşkesinde yapılacaktır.

 Eğitimin Amacı    : Günlük hayatın hemen her alanında yaygın bir şekilde kullanılan ve pek çok alanda vazgeçilmez olan bilişim sistemleri üzerinde (siber uzayda), ceza ve hukuk mahkemelerinin ilgi alanına giren pek çok vaka yaşanmaktadır. Yaşanan bu vakalarda bilişim sistemleri hedef olduğu gibi, suç ya da suistimal aracı da olabilmektedir.

Devamını oku...

Firmamız çalışanları ve Ankara Barosu Bilişim Kurulu’nun düzenleyeceği “Dijital Verilerin Toplanması, İncelenmesi, Analizi ve Raporlanması” konulu seminer:

Devamını oku...
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top