Hakkımızda

DIFOSE Bilişim Bilgisayar Eğitim Danışmanlık İth. İhr. Tic. Ltd. Şti., bilişim suçları ve adli bilişim...

Devamı

Çözüm Ortaklarımız

Kuruluşumuzla birliktelik yapan firmalar ve firmalara ait bilgiler...

Devamı

Difose Lab

Adli bilişim alanındaki etkinlik ve yeniliklere ait duyurulara ulaşım noktası...

Devamı

Bilirkisilik

Adli bilişim alanında bilirkişilik yapmak isteyenler için paylaşım noktası..

Devamı

Kaynaklar

Üyelerimiz tarfından paylaşılan çeşitli dokümanlara buradan ulaşabilirisniz...

Devamı

CRU-Inc (www.cru-inc.com) firması tarafından   üretilen   USB Write Blocker adaptörü,   taşınabilir USB belleklerin bilgisayara yazmaya karşı korumalı (Write Blocked) olarak bağlayarak adli kopya alma yazılımları ile kopyasının herhangi bir şüpheye maruz kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde alınmasını sağlar.

Devamını oku...

CRU-Inc (www.cru-inc.com) firması tarafından üretilen Media Write Blocker adaptörü, SD, XD, MS ve CompactFlash hafıza kartları ile taşınabilir USB belleklerin bilgisayara yazmaya karşı korumalı (Write Blocked) olarak bağlayarak adli kopya alma yazılımları ile kopyasının herhangi bir şüpheye maruz kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde alınabilmesini sağlar. Opsiyonel olarak okuma/yazma modu bulunmaktadır. Güç, mod ve erişim bilgisini gösteren ledleri mevcuttur.

Devamını oku...

CRU-Inc (www.cru-inc.com) firması tarafından üretilen Forensic Ultradock V5 yazmaya karşı koruma adaptörü, SATA ve PATA (IDE) veri yolu olan sabit diskleri bilgisayara yazmaya karşı korumalı (Write Blocked) olarak bağlayarak adli kopya alma yazılımları ile kopyasının herhangi bir şüpheye maruz kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde almasını sağlar.

Devamını oku...
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top